Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Godzina dostępności nauczycieli

Godzina dostepności nauczycieli

- konsultacje dla uczniów i rodziców

 

spotkanie po poinformowaniu z co najmniej 2 dniowym wyprzedzeniem i potwierdzeniu terminu przez nauczyciela

 

L.p Nazwisko i imię nuczyciela termin konsultacji / nr sali Uwagi
1. Andrzejewska Kamila wtorek 11.30 - 12.30 p. nauczycielski  
2. Bango Bango Dongo Gemi czwartek 14.40 - 15.40 s. 49  
3. Barysz Anna poniedziałek 14.40 - 15.40  s. 6  
4. Brejtfus Anna czwartek 14.40 - 15.10 s. 69  
5. Brzozowska Agnieszka wtorek

13.35 - 14.35

14:45 - 16:30

s. 5

kl. 4-7

kl. 8

6. Ćwiklińska Anna poniedziałek 14.40 - 15.40 s. 4  
7. Deska Agnieszka poniedziałek 14.40 - 15.40 p. nauczycieli WF  
8. Doroz-Stachniak Beata czwartek 12.00 - 13.00 s. 8  
9. Godlewska Magdalena czwartek 7.00 - 8.00 s. 52 2 razy w miesiącu                           
10. Hajdacki Jacek poniedziałek 15.30 -16.30 s. 10  
11. Jakubowska Kamila poniedziałek 11.35 - 12.35 s. 10  
12. Kanabus-Prokop Maria Dorota czwartek 15.00 - 16.00 s. 70 -  gab. pedagoga  
13. Kapusta Anna środa 14.40 - 15.40 s. 69  
14. Kierska Ewa środa 7.00 - 8.00 s.55 2 razy w miesiącu            
15. Kloch Agnieszka wtorek 14.40 - 15.40 p. nauczycielski  
16. Kraśniewska Karolina poniedziałek 13.40 -14.40 s. 17  
17. Kropiewnicka Urszula piątek 11.00 - 12.00 p. nauczycielski  
18. Kruk Agnieszka środa 14.40 - 15.40 s. 11  
19. Kultys-Rączka Sylwia wtorek 14.40 - 15.40 s. 69  
20. Leśniewska Iwona poniedziałek 12.40 - 13.40 s. 6  
21. Lipowska Marta czwartek 12.40 - 13.40 p. nauczycielski  
22. Maciejec Anna środa 12.40 - 13.40 p. nauczycielski  
23. Mikita Małgorzata piątek 14.40 - 15.40 s.18  
24. Mikos Anna czwartek 16.00 - 17.00 gab. logopedy  
25. Nowak Bolesław wtorek 14.00 - 15.00 p. nauczycieli WF  
26. Parol Emilia Aldona środa 14.40 - 15.40 s. 60  
27. Parol-Szulc Iwona wtorek 14.00 - 15.00 gab. Psychologa  
28. Paśnik Edyta piątek 7.00 - 8.00 s.49 2 razy w miesiącu                                  
29. Pawlak Agnieszka środa 13.40 - 14.40 p. nauczycielski  
30. Piórkowska Marta piątek 7.00 - 8.00 p. nauczycielski  
31. Raczkowski Zbigniew środa 14.40 - 15.40 p. nauczycieli WF  
32. Sedlin Katarzyna piątek 13.50 - 14.50 s. 8 2 razy w miesiącu 
33. Sędek Beata czwartek 9.45 - 10.45 s. 55  
34. Skóra Piotr poniedziałek 14.40 - 15.40 s. 7  
35. Sosnowska Izabela wtorek 13.40 - 14.40 s. 55  
36. Stefanowska Izabela środa 15.00 - 16.00 s. 70 -  gab. pedagoga  
37. Styburska Karolina wtorek 8.50 - 9.50 s. 55  
38. Suliga Agnieszka czwartek 13.50 - 14.50 s. 4  
39. Szczepaniak Kamila piątek 9.00 - 10.00 s. 71 -  gab. psychologa  
40. Szczęsna Krystyna piątek 11.50 - 12.580 p. nauczycielski  
41. Szmyd-Patuła Ewelina środa 14.40 - 15.40 s. 59  
42. Tomczak Iwona środa 13.50 - 14.50 s. 53  
43. Trzaskowska Joanna wtorek 7.00 - 8.00 s. 8 2 razy w miesiącu           
44. Trzepizur Eliza czwartek 15.30 - 16.30 s. 52 2 razy w miesiącu          
45. Włas Paweł czwartek 14.40 - 15.40 p. nauczycielski 2 razy w miesiącu       
46. Wojdat Renata wtorek 11:50 - 12:50    
47. Zakrzewska Agnieszka czwartek 7.00 - 8.00 s. 61  
48. Zdolińska Iwona środa 14.40 - 15.40 biblioteka  
49. Zielińska Joanna wtorek 13.30 - 14.30 s. 42 - gab. kier. świetlicy  

 

Data dodania: 2023-11-16 15:55:42
Data edycji: 2024-03-08 13:45:32
Ilość wyświetleń: 830

Konkursy

Najnowsze konkursy
Więcej informacji

Dokumenty do pobrania

Dokumenty dotyczące zwalniania uczniów z zajęć edukacyjnych
Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej