Obwód/rejon szkoły

UCHWAŁA NR XVI/146/19
RADY MIASTA OTWOCKA
z dnia 13 sierpnia 2019 r.
w sprawie ustalenia planu sieci publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Otwock
oraz określenia granic obwodów publicznych szkół podstawowych od dnia 1 września 2019 roku

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tomasza Morusa w Otwocku, ul. Tadeusza Kościuszki 28.

Obwód szkoły obejmuje ulice:

Boczna, Borowa, Ceglana, Fryderyka Chopina, Władysława Czaplickiego, Kazimierza Dłuskiego, dr. Józefa Geislera, Gliniecka, Samuela Goldflama, K. Hoffmanowej, Inwalidów Wojennych, Jagiellońska, Jana Kilińskiego – numery nieparzyste od 1 do 9 i numery parzyste od 2 do 28, Klonowa, Jana Kochanowskiego, ks. Stanisława Konarskiego, Marii Konopnickiej – numery nieparzyste od 1 do 5 i numery parzyste od 2 do 10, Mikołaja Kopernika, Kościelna, Tadeusza Kościuszki, Joachima Lelewela, Leśna, prof. Stefana Kazimierza Malawskiego, Stanisława Moniuszki, Antoniego Obarskiego, Pałacowa, Emilii Plater – numery nieparzyste od 1 do 13 i numery parzyste od 2 do 18, Bolesława Prusa – numery nieparzyste od 1 do 5 i numery parzyste od 2 do 4, Przechodnia, Przeskok, dr. Władysława Przygody – numery nieparzyste od 1 do 7 i numery parzyste od 2 do 10, Władysława Stanisława Reymonta – numery nieparzyste od 9 do 55 i numery parzyste od 14 do 54a, Samorządowa, Składowa, Juliusza Słowackiego – numery nieparzyste od 1 do 35 i numery parzyste od 2 do 26, Szlachecka – numery nieparzyste od 1 do 3 i numery parzyste, Szpitalna, Świerkowa, Warszawska – numery nieparzyste od 1 do 47a i numery parzyste od 2 do 46, Widok, Wierchowa, Willowa, Władysława Wrońskiego, Stefana Żeromskiego – numery nieparzyste od 1 do 57 i numery parzyste od 2 do 66.

Data dodania: 2022-03-12 23:03:18
Data edycji: 2022-04-27 17:51:32