1% dla szkoły

Szanowni Państwo,

Podobnie jak w ubiegłym roku, umowa, którą Stowarzyszenie zawarło z Centrum Inicjatyw Lokalnych (KRS 0000 215 720), umożliwia otrzymanie od darczyńców tzw. 1% podatku. Zebrane w ten sposób środki są przeznaczane na dalsze zadania inwestycyjne w SP3. Aby wesprzeć Szkołę, należy w formularzu PIT w części dot. przekazania 1% podatku, wypełnić w następujący sposób trzy pola:

1. Numer KRS: 0000 215 720
2. Cel szczegółowy 1%: SP 3 OTWOCK
3. Pomocne będzie także zaznaczenie „x” w polu „Wyrażam zgodę".

UWAGA: Pominięcie przez darczyńcę pola "Cel szczegółowy 1%" i nie wpisanie „SP 3 OTWOCK” spowoduje, że Państwa 1% trafi do partnera akcji, tj. Centrum Inicjatyw Lokalnych! W związku z powyższym prosimy o dokładne wypełnianie formularza, zgodnie z ww. punktami.

Poprawne wypełnienie formularza spowoduje, że Centrum Inicjatyw Lokalnych zidentyfikuje wpłatę, jako przynależną do SP3 i przekaże zgromadzone środki na konto Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 3 w Otwocku.

Wszystkie otrzymywane od darczyńców środki Stowarzyszenie przekazuje na cele Szkoły, uzgodnione z dyrekcją i Radą Rodziców.

Data dodania: 2022-02-18 08:12:36
Data edycji: 2022-03-07 19:03:45