Bal karnawałowy w klasa 1a

W tym roku szkolny bal karnawałowy odbywa się nieco inaczej niż zazwyczaj i przybiera on formę zabaw klasowych. Niemniej jednak wszyscy z niecierpliwością czekają na to wydarzenie. Uczniowie klasy 1a już od samego rana byli bardzo podekscytowani. Kolorowe dekoracje w sali i skoczna muzyka wprowadziły dzieci w radosny nastrój oraz zachęcały do wspólnej zabawy. Dzieci założyły wspaniałe karnawałowe stroje. Tego dnia można było spotkać: wróżki, kotki, piratów superbohaterów i wiele innych barwnych postaci, których nie sposób zliczyć. Nie brakowało wesołych tańców, pląsów i zabaw z balonami oraz słodkiego poczęstunku.

Data dodania: 2022-01-17 19:45:33
Data edycji: 2022-03-27 21:35:17