Wiosenna przerwa świąteczna 28.03.2024 – 02.04.2024

Drukarka 3D w naszej szkole

Dzięki programowi #LaboratoriaPrzyszłości, który jest inicjatywą realizowaną przez Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów nasza szkoła została wyposażona w drukarkę 3D.

W środę 23 listopada nasi uczniowie uczyli się instalować i programować drukarkę 3D. Dzięki tej technologii zobaczyli w jak prosty sposób można stworzyć i wydrukować zaprogramowane elementy. Była to pierwsza lekcja uczniów z drukarką. Uczniowie byli zachwyceni możliwością wydruku. "Pierwsze koty za płoty", czekają nas nowe projekty. Kontakt z tego rodzaju technologią będzie inspiracją dla uczniów do rozwijania się w tym kierunku bo przecież nowoczesne technologie to przyszłość młodego pokolenia.

Data dodania: 2022-11-23 20:47:11
Data edycji: 2022-11-24 15:58:42