II Narodowym Konkursie Wiedzy o Sporcie dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy do wzięcia udziału w II Narodowym Konkursie Wiedzy o Sporcie dla dzieci i młodzieży!

Etap I - od 19 września do 19 października

Wypełnij formularz i rozpocznij test. Przed Tobą 30 pytań (młodzież w wieku 7-12) oraz 50 pytań (młodzież w wieku 13-17 lat).

Ten etap wyłoni 30 finalistów w każdej z grup wiekowych, którzy spotkają się w 4 listopada 2022 r w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie, podczas II etapu. Ranking można śledzić na bieżąco na stronie Fundacji Druga Droga Mistrza.

W II etapie każdy z finalistów będzie musiał odpowiedzieć na 30 (grupa młodsza) i 50 (grupa starsza) pytań, a na zwycięzców czekają nie tylko atrakcyjne nagrody, ale także spotkanie z wybitnymi sportowcami, więc nie zabraknie również czasu na rozmowy i sportowe opowieści.

II Narodowy Konkurs Wiedzy o Sporcie to test wiedzy o największych sukcesach w historii polskiego sportu, ale także o różnych aspektach z polskim sportem związanych. Zawiera łącznie 800 pytań, przygotowanych we współpracy z Katedrą Nauk Humanistycznych i Społecznych Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

Data dodania: 2022-10-10 17:29:39
Data edycji: 2022-10-10 17:30:35