Klasa 3c i 2c w sadzie

W dniu 27.09.2023 uczniowie klasy 3C i 2C wybrali się do Sobień Biskupich, aby poznać środowisko przyrodnicze jakim jest sad. Dzieci wzięły udział w pogadance na temat prac wykonywanych jesienią w sadzie, poznały różne gatunki drzew owocowych, a przy okazji mogły zacieśnić swoje więzi klasowe, poprzez wspólny piknik na kocach, grę w piłkę i badmintona, oraz wspaniałą przejażdżkę po sadzie wagonikami, którymi na co dzień przewożone są jabłka z sadu do chłodni. Wszyscy uczestnicy wycieczki byli bardzo szczęśliwi, a część zerwanych przez siebie jabłek mogli zabrać ze sobą do domu, aby poczęstować swoje rodziny.

Data dodania: 2023-09-28 07:56:35
Data edycji: 2023-09-28 08:14:10