TALENCIAKI Zachęcamy do wspieranie naszej szkoły! "Talenciaki” będą wydawane w LIDLU do 31 października 2024 roku

Klasa 4b w Parku Linowym

3 czerwca uczniowie klasy 4b wybrali się do Parku Linowego w Hotelu Holiday Inn w Józefowie. W ramach zajęć sportowych uczyli się opanowania, odpowiedzialności, technik utrzymania równowagi oraz starali się przełamać barierę lęku wysokości oraz strachu. Pokonanie różnych przeszkód wywołało wiele emocji. Wszyscy starali się pokonać strach i dzielnie dotrzeć do końca trasy. Każdy był dumny z dokonanego wyczynu.

PARK LINOWY to wspaniała forma spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Każdy park linowy to system platform i przeszkód umieszczonych na linach, na których mogą bawić się dzieci jak i osoby dorosłe!

Data dodania: 2024-06-03 15:23:44
Data edycji: 2024-06-03 15:31:13