Ferie letnie 24.06-31.08
Pomniejsz tekst
Podkreślenie linków
Reset

Klasa 8a pożegnała „Trójkę”

W czwartek po południu rodzice ósmoklasistów zaprosili nas na ognisko pożegnalne do Dąbrówki. Wśród atrakcji był przejazd bryczką po lesie, jazda na koniu, podchody. Zabawa była świetna. Natomiast w piątek o godz. 11 absolwenci odebrali świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i przepięknie zatańczyli poloneza. Na terenie szkoły zostało posadzone drzewo, obok którego widnieje pamiątkowa tabliczka. Mamy nadzieję, że stanie się to nową tradycją w „Trójce”. Na koniec w czasie ostatniego spotkania w sali obejrzeliśmy wspomnieniowy film. Wzruszenie udzieliło się zarówno dzieciom, jak i rodzicom, a także i mnie.

Pięknie dziękuję Rodzicom za ogromne zaangażowanie i wzruszające pożegnanie, moim uczniom za elegancję, klasę i dojrzałość i pani Agnieszce za stworzenie układu poloneza, który był zwieńczeniem uroczystości.

Wychowawczyni klasy 8A

Agnieszka Suliga