Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Zaczarowany świat poezji dziecięcej”

Cóż to były za emocje!

W piątek 20 maja w teatrze im. Stefana Jaracza odbył się IV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Zaczarowany świat poezji dziecięcej”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 8 we współpracy z MOKTiS w Otwocku.
Na pięknie zaaranżowanej plenerowej scenie uczniowie z pasją deklamowali wiersze stworzone dla najmłodszych.

Uczennica naszej szkoły Joanna Grudzień doskonale poradziła sobie z zaprezentowaniem utworu J. Tuwima i zdobyła I miejsce w kategorii klas IV, a Jakub Ratajczyk, uczeń klasy II za przepiękną recytację wiersza J. Brzechwy otrzymał wyróżnienie.

Serdecznie Wam gratulujemy!

Data dodania: 2022-05-20 17:30:22