Ogłoszenie - Loteria Fantowa

Dnia 28.05.2022 r. będzie zorganizowany Piknik „Żyj zdrowo i kolorowo”.
W programie imprezy przewidziana jest loteria fantowa, z której zyski będą przekazane na potrzeby Szkolnej Rady Rodziców.

W związku z tym zwracamy się z ogromną prośbą o przekazanie FANTÓW NA LOTERIĘ.

Mogą to być np. gadżety firmowe, książki, bajki, gry planszowe, puzzle, artykuły papiernicze, maskotki, wyroby rękodzielnicze, artykuły gospodarstwa domowego, akcesoria sportowe, przedmioty artystyczne, rękodzieło lub inne rzeczy, przedmioty czy usługi, które ucieszą uczestników loterii.

Fanty przekazujemy wychowawcom, lub przynosimy do sal 49 i 50 (na 4 holu) do dnia 24 maja .

UWAGA!!! Jeśli posiadasz w domu jakieś przedmioty, których nie używasz od "nowego" (np. nietrafiony prezent itp.) i nie masz co z nimi zrobić, przynieś je do wyznaczonych sal. Jeśli nie są to rzeczy nowe – nie powinny nosić śladów użytkowania.

Wyrażając przekonanie, że nasza prośba spotka się ze zrozumieniem, pragniemy z góry podziękować za przychylność i podarowane fanty.

Pozdrawiamy serdecznie,
Mały Samorząd Uczniowski