Wiosenna przerwa świąteczna 28.03.2024 – 02.04.2024

Piknik szkolny ''Żyj zdrowo i kolorowo''

W sobotę 28 maja odbył się organizowany przez Radę Rodziców
piknik szkolny pt. "Żyj zdrowo i kolorowo".

Pomimo zmiennej pogody, kiedy to krótkie ulewne deszcze przeganiały organizatorów z boiska, udało się zaaranżować teren wokół szkoły, a na scenie pod chmurką oglądaliśmy występy wokalne i sportowe uczniów Szkoły. Wszędzie pojawiły się kolorowe balony, a także pięknie przygotowane dekoracje plenerowe wykonane przez nauczycieli, dzieci oraz rodziców.

Na najmłodszych i ich rodziny czekało tego dnia wiele atrakcji, w tym występów artystycznych przygotowanych przez grupy szkolne wraz z nauczycielami, jak i przez organizacje zewnętrzne, do których przynależą nasze dzieci. Nie zabrakło konkursów z nagrodami i wielu kącików tematycznych, jak chemiczny, plastyczny czy sportowy. Free style football i kuglarstwo zrobiły na dzieciach mega wrażenie!

Pojawiły się również kolorowe stoiska przygotowane przez rodziców z pysznymi domowymi wypiekami, lodami, grillowaną kiełbaską oraz innymi smakołykami jak popcorn, gofry, galaretki czy nawet tradycyjna grochówka.
Mamy nadzieję, że włożony przez wszystkich wysiłek bardzo dobrze odda poniższa piękna fotorelacja.

Dziękujemy za uatrakcyjnienie naszego pikniku swoimi występami: grupie "Teatr Tańca" z PMDK w Otwocku, prowadzonej przez Panią Magdalenę Bany oraz sekcjom judo i akrobatyki z UKS Otwock, prowadzonym przez Amelię Szarlik i Michała Jackiewicza.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy pomagali w organizacji i wspierali rzeczowo całą imprezę.
Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy finansowo, rzeczowo oraz organizacyjnie wsparli to przedsięwzięcie, jak również partnerom:
Miasto Otwock, SAUTé studio tańca,  PrestigeCourt, Medyk Otwock, Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, ZSEG w Otwocku, Rowerowy Garaż, EVOULT INSTALACJE Sp. z o.o., APOLLO 13, Pro Fit Siłownia & Rollmasaż, Restauracja Stylowa, Restauracja Nova oraz Linii Otwockiej - partnerowi medialnemu.

Zapraszamy do fotorelacji

Data dodania: 2022-05-29 16:15:10