TALENCIAKI Zachęcamy do wspieranie naszej szkoły!

Powiatowe Warsztaty Ekologiczne ''Spotkania nad Świdrem''

W poniedziałek 27 maja kilku uczniów z naszej szkoły wraz z panią Edytą Paśnik nauczycielką chemii uczestniczyło w Powiatowych Warsztatach Ekologicznych "Spotkania nad Świdrem".

Podczas warsztatów odbywały się zajęcia edukacyjno - badawcze. Uczniowie pod okiem nauczycieli oraz zaproszonych gości badali stan czystości wody, powietrza, gleby,badali  różnorodność gatunkową roślin i zwierząt, poznawali atrakcje turystyczno - przyrodnicze podczas zwiadu terenowego oraz pokazali piękno rezerwatu w swoich pracach malarskich. Na zakończenie młodzież zaprezentowała swoje prace przed wszystkimi uczestnikami warsztatów. Tego typu zajęcia dają możliwość poszerzenia zainteresowań uczniów, uczą metod badawczych oraz integrują młodzież.

Data dodania: 2024-06-02 10:09:47
Data edycji: 2024-06-02 10:11:55