''Przerwa na czytanie - bicie rekordu w czytaniu na przerwie''

O tym, jak ważne jest czytanie i sięganie po lekturę od najmłodszych lat nie trzeba nikogo przekonywać. Nic, więc dziwnego, że po usłyszeniu o akcji wspólnego czytania na przerwie, postanowiliśmy wziąć w niej aktywny udział i 18 października w ramach świętowania Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych dołączyliśmy do ogólnopolskiej akcji bicia rekordu czytania na przerwie.

Uczniowie czytali książki przyniesione z domu lub wypożyczone z biblioteki szkolnej. Czytaliśmy w salach lekcyjnych, na szkolnych korytarzach oraz w bibliotece. Czytaliśmy to, co lubimy, bo to sprawia nam przyjemność.

Akcja miała na celu: promocję czytelnictwa, integrację środowiska szkolnego oraz zachęcenie do sięgania po książkę w każdej sytuacji i każdym miejscu. Dziękujemy wszystkim bardzo gorąco za aktywny udział w tej ważnej i potrzebnej akcji

Data dodania: 2023-10-19 15:54:07
Data edycji: 2023-10-19 16:03:43