Przerwa na czytanie - bijemy rekord czytania na przerwie

Przerwa na czytanie -  bijemy rekord czytania na przerwie

18 października uczniowie naszej szkoły w ramach III międzynarodowej edycji akcji i Miesiąca Bibliotek Szkolnych starali się pobić rekord w czytaniu podczas przerw. Po raz pierwszy wzięliśmy udział w tym przedsięwzięciu, które miało na celu promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Dzień ten był wyjątkowy, inny niż wszystkie, spędzony z lekturą. Uczniowie podczas przerw w zajęciach czytali książki przyniesione z domu lub wypożyczone ze szkolnej biblioteki. Przedszkolaki również chętnie przyłączyły się do akcji i z zaciekawieniem słuchały bajek czytanych przez panie nauczycielki.

Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom, którzy przyłączyli się do działań na rzecz przeprowadzenia tej akcji.

Data dodania: 2022-10-18 18:05:56
Data edycji: 2022-10-20 16:07:42