Spotkanie z p. Hanną Niewiadomską

12 stycznia naszych uczniów odwiedziła autorka popularnych wierszy dla dzieci Pani Hanna Niewiadomska. W spotkaniu uczestniczyły klasy 0-3. Pani Hanna zaprezentowała słuchaczom wybrane wiersze ze swojej książki: „Bajczytanki Pani Hanki”. Wiersze autorki są bardzo radosne i żartobliwe. Autorka bardzo ciekawie opowiadała również o swojej twórczości, o tym jak powstają wiersze i jak z wielką radość sprawia jej ich pisanie. Pani Hania „bawiła się” z dziećmi tworząc wspólnie rymy, a na koniec pisząc ze wszystkimi krótki wierszyk. Spotkanie to miało na celu zapoznanie z poezją Pani Hanny Niewiadomskiej oraz zachęcenie uczniów do czytania książek.

Data dodania: 2022-01-17 13:30:23
Data edycji: 2022-01-17 13:31:35