Spotkanie z panem leśnikiem klas 1-3

Uczniowie klas 1-3 wzięli udział w spotkaniu z leśnikiem. Celem spotkania było zapoznanie dzieci z pracą leśnika. Nasz gość opowiedział dzieciom o zwierzętach mieszkających w lesie, o przygotowaniach zwierzyny leśnej do zimy, a także o zachowaniu się w sytuacji zetknięcia się z leśnymi zwierzętami. Pan leśnik opowiedział również o sadzeniu lasu oraz o roślinności występującej w lesie. Przypomniał, jak należy zachowywać się w lesie i jakie grzyby można zbierać. Dzieci miały możliwość obejrzenia okazów różnych ptaków. Uczniowie z dużym zainteresowaniem słuchali tych opowieści, a na zakończenie Pan leśnik odpowiedział na wszystkie zadane przez uczniów pytania.

Data dodania: 2023-10-16 07:52:14
Data edycji: 2023-10-16 07:53:10