
W ubiegły czwartek w klasie zakończyliśmy innowację pedagogiczną „Klub Smakosza”- czyli podróże kulinarne po świecie z elementami języka angielskiego. Tego dnia zagościły u nas truskawki pod różnymi postaciami. Były koktajle, szaszłyki i sałatki truskawkowe. Mniam!

05-400 Otwock
Kościuszki 28