Sukcesy sportowe naszej uczennicy Michaliny

Niewielu odwiedzających w sobotę 15go kwietnia Galerię Kupiecką wiedziało, że na piętrze -1 prawie setka zawodników z całego kraju (jak również duża ekipa zawodników z Mołdawii) brała udział w Polish Skate Cross Legue. To zawody organizowane przez UKS Wilki, w których trenuje uczennica naszej szkoły Michalina Małkowska z klasy 5C.

Podczas zawodów rozgrywane są 4 konkurencje:
· Skate Cross – wyścigi na torze z przeszkodami dla wszystkich rolkarzy, niezależnie od wieku, poziomu wyszkolenia oraz dyscypliny jaką uprawiają
· Speed Slalom/Sish – wyścigi slalomowe dla młodszych zawodników
· Speed Slalom Pro – wyścigi dla rolkarzy freestyle slalom, konkurencja zaliczana do rankingu World Skate
· Free Jump – czyli skok nad tyczką (również zaliczana do rankingu World Skate).

Michasia brała udział w trzech konkurencjach zdobywając drugie, trzecie i piąte miejsce (w skoku przez tyczkę pobiła swój rekord przeskakując 80 cm).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w reprezentowaniu Naszej Szkoły w kolejnych zawodach sportowych.
Data dodania: 2023-04-18 12:36:42
Data edycji: 2023-04-18 12:40:00