Szycie na maszynie

Klasy 1-3 uczestniczyły w warsztatach szycia na maszynie. Podczas zajęć dzieci poznały budowę maszyny do szycia, sposób jej użytkowania, przeszły szkolenie BHP, na koniec samodzielnie uszyły poduszkę z wybranego przez siebie materiału, wypchały ją wsadem z antyalergicznej kulki silikonowej. Poduszkę dzieci szyły na zbliżające się Święto Babci i Dziadka, aby im ją sprezentować. Uczestnicy warsztatów z wielką uwagą i przejęciem podeszły do swojego zadania, a efekty tej pracy były wspaniałe!

Data dodania: 2024-01-10 18:45:47
Data edycji: 2024-01-10 18:50:29