Trzecia edycja akcji „Booktober”

Drogie Dzieci, Kochane „Mole Książkowe”, Szanowni Rodzice,

październik jest Miesiącem Bibliotek, a jesień to wspaniały czas na czytanie. W związku z tym Biblioteka szkolna z nauczycielami języka angielskiego serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w trzeciej edycji akcji „Booktober” ,czyli książkowy październik, promującej czytelnictwo.
Przez cały miesiąc prosimy Dzieci, by przynosiły listy (5-10) książek idealnych na długie jesienne wieczory. Lista pozycji powinna zawierać tytuły oraz autorów.

Dzieci, które kochają pisać i rysować zachęcamy do tworzenia własnych mini-książek lub komiksów. Nawet naszych najmłodszych Uczniów namawiamy do tego, by spróbowali swoich sił i stworzyli książeczkę w języku angielskim.
Wkład pracy klas 0-3 i 4-8 nagrodzimy książkami oczywiście. Za wykonaną pracę należą się również „plusy” i oceny z aktywności z języka angielskiego.
Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy! Wybierzcie, co chcielibyście zrobić, by pokazać, że tak jak my, kochacie czytać.
Piszcie i rysujcie, a efekty swojej pracy przynoście do biblioteki szkolnej lub Waszych anglistów.
Serdecznie pozdrawiamy,
Iwona Zdolińska, Agnieszka Suliga, Emilia Parol, Natalia Bajorek, Ewelina Szmyd-Patuła
Data dodania: 2022-10-04 13:24:44
Data edycji: 2022-10-04 13:26:58