TURNIEJ FIFA 24 - zaproszenie do udziału w wydarzeniu

„Jesteś fanem wirtualnej rywalizacji i chcesz sprawdzić się w świecie e-sportu? Podbić stadiony świata i powalczyć w barwach ulubionego klubu?

Jeśli tak to świetnie się składa, ponieważ już 16 marca będziecie mieli ku temu okazję!

Tym razem nie Scena Centrum, a Hala Miejska w Otwocku zamieni się w wirtualne boisko i zatętni piłkarskimi emocjami!

W sobotę, 16 marca zostanie rozegrany drugi Turniej FIFA 24!

Ubiegłoroczne rozgrywki były nielada gratką dla fanów gier na konsoli, dlatego chcemy to powtórzyć!

Start o 11:00!

Rozgrywki będą prowadzone w formule:

faza grupowa + faza pucharowa,

na play station 4,

gra FIFA 23,

64 zawodników.

Zapraszamy wszystkich chętnych e-sportowców do wzięcia udziału w turnieju poprzez zapisy na adres e-mail: sport@moktis.pl wraz z następującymi danymi: imię, nazwisko, data urodzenia, a w przypadku osób niepełnoletnich - wymagana pisemna zgoda rodzica/opiekuna prawnego. Dla zdobywców 3 pierwszych miejsc przewidziane nagrody rzeczowe!

Uwaga! Turniej ma charakter rywalizacji e-sportowej, więc prosimy o niezapisywanie się przez osoby, które z grą FIFA nie miały dotychczas styczności.

W załączeniu:

• regulamin turnieju,
  • zgoda rodzica/opiekuna prawnego dostępna na końcu regulaminu.
Data dodania: 2024-03-08 14:09:12
Data edycji: 2024-03-08 14:11:09