TALENCIAKI Zachęcamy do wspieranie naszej szkoły! "Talenciaki” będą wydawane w LIDLU do 31 października 2024 roku

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

W dniu dzisiejszym odbyła się uroczystość rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025.

2 września to data, która w każdej szkole ma szczególne znaczenie. To właśnie wtedy, cała społeczność szkolna spotyka się po wakacyjnym odpoczynku, aby wspólnie rozpocząć kolejny rok nauki, przyjaźni i zabawy.

Pani Dyrektor Agnieszka Deresińska-Oleszczuk przywitała Dyrektora Oświaty Miejskiej Grzegorza Michalczyka, uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły. Wszyscy przybyli na uroczystość odśpiewali hymn państwowy. Na uroczystości powitano także nauczycieli, którzy w tym roku dołączyli do grona pedagogicznego.

Witamy po wakacjach.

Dzieci rozpoczynające naukę w naszej szkole – Szkole Podstawowej nr 3 im. Tomasz Morusa – złożyły ślubowanie, stając się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej. Odświętnie ubrani i bardzo przejęci, ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją klasę i szkołę oraz pilnie zdobywać wiedzę.

Uczniom i nauczycielom życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym.

Data dodania: 2024-09-02 13:20:15
Data edycji: 2024-09-02 13:35:15