
W ubiegły piątek uroczyście zakończyliśmy klasowy projekt czytelniczy. W tym dniu towarzyszyła nam Pani Anna Mikos, która ku nasze radości, przyjęła zaproszenia na tę uroczystość. Pani Ania, w towarzystwie swojego wieloletniego przyjaciela Bratka, przeczytała dzieciom bajkę terapeutyczną. Historia byłą początkiem długiej rozmowy o potrzebie czytania książek, o relacjach koleżeńskich i rodzinnych oraz o zainteresowaniach naszego gościa. Dowiedzieliśmy się też jaka jest ulubiona książka z dzieciństwa pani Ani… Tego jednak nie zdradzimy. Musicie o to zapytać osobiście gdy spotkacie Panią Anię Mikos na szkolnym korytarzu. Dziękujemy za cudowne spotkanie i mile spędzony czas.

05-400 Otwock
Kościuszki 28