TALENCIAKI Zachęcamy do wspieranie naszej szkoły!

Uroczyste zakończenie roku szklonego 2023/2024

Uroczyste zakończenie roku szkolnego to moment, na który czeka każdy uczeń. Dzisiaj uczniowie odebrali świadectwa szkolne i rozpoczęli upragnione wakacje! Było wiele wyróżnień, nagród i gratulacji za sukcesy, jakie odnieśli w tym roku szkolnym.

Szczególnym momentem uroczystości było pożegnanie uczniów klas ósmych. Żegnając się ze swoją szkołą nasi absolwenci zatańczyli Poloneza. Było wiele wspomnień i wzruszeń...

Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie voucherów dla wyróżniających się uczniów.

Naszym uczniom, rodzicom, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły. Życzymy udanych wakacji. Drodzy uczniowie do zobaczenia we wrześniu.

Data dodania: 2024-06-21 13:29:49
Data edycji: 2024-06-24 11:17:44