TALENCIAKI Zachęcamy do wspieranie naszej szkoły! "Talenciaki” będą wydawane w LIDLU do 31 października 2024 roku. Do 17.11.2024 możemy je zarejestrować na szkołę.
Ikona powiększania tekstu
Ikona pomniejszania tekstu
Ikona zmiany kontrastu
Ikona podkreślenie linków
Resetowanie ustawień

Uroczyste zakończenie roku szklonego 2023/2024

Uroczyste zakończenie roku szkolnego to moment, na który czeka każdy uczeń. Dzisiaj uczniowie odebrali świadectwa szkolne i rozpoczęli upragnione wakacje! Było wiele wyróżnień, nagród i gratulacji za sukcesy, jakie odnieśli w tym roku szkolnym.

Szczególnym momentem uroczystości było pożegnanie uczniów klas ósmych. Żegnając się ze swoją szkołą nasi absolwenci zatańczyli Poloneza. Było wiele wspomnień i wzruszeń...

Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie voucherów dla wyróżniających się uczniów.

Naszym uczniom, rodzicom, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły. Życzymy udanych wakacji. Drodzy uczniowie do zobaczenia we wrześniu.

Data dodania: 2024-06-21 13:29:49
Data edycji: 2024-06-24 11:17:44