Uroczystość wręczenia Nagród Prezydenta Miasta Otwocka
24 czerwca 2026 r. w Teatrze Miejskim im. Stefana Jaracza w Otwocku odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Prezydenta Miasta Otwocka pana Jarosław Margielski - Prezydent Otwocka dla najlepszych uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2025/2026.
Z dumą informujemy, że w gronie wyróżnionych uczniów znalazły się reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 3:
W kategorii wybitnych uczniów nagrody otrzymały:
• Maria Małek
• Joanna Grudzień
Nagrodę dla uczennicy z najwyższą średnią ocen w roku szkolnym 2025/2026 otrzymała:
• Weronika Wojtalczyk
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatkom osiągniętych wyników, wytrwałości oraz zaangażowania w naukę. Życzymy dalszych sukcesów, rozwijania pasji i spełniania marzeń!