
?⚽ Wielki sukces Kuby z kl. 2a i Tymka z kl. 2b! Liga MT odbyła się aż w 13 miastach w całej Polsce, gromadząc 1240 drużyn i ponad 12 000 zawodników. Przez wiele miesięcy młodzi piłkarze walczyli o każdy punkt, a wśród nich byli także nasi uczniowie – Kuba i Tymek. Wraz z kolegami z MKS Otwock rozegrali 14 meczów, notując imponujący bilans: 12 zwycięstw, 2 remisy i 0 porażek! Finał turnieju odbył się w Gdańsku, gdzie spotkała się krajowa elita młodzieżowej piłki nożnej. Drużyna przez cały turniej pozostała niepokonana, a zwieńczeniem ich wspaniałej gry było zdobycie tytułu MISTRZA! ?Serdecznie gratulujemy Naszym Chłopakom i MKS Otwock!

05-400 Otwock
Kościuszki 28