Uroczyste zakończenie roku szkolnego! Pożegnanie klas VIII 25.06 godz. 17:00; Klasy I-VIII 26.06 wg harmonogramu 8:30 klasy I-III, 9:30 klasy IV-VII
Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Wielki sukces Kuby z kl. 2a i Tymka z kl. 2b

Wielki sukces Kuby z kl. 2a i Tymka z kl. 2b

 ?⚽ Wielki sukces Kuby z kl. 2a i Tymka z kl. 2b! Liga MT odbyła się aż w 13 miastach w całej Polsce, gromadząc 1240 drużyn i ponad 12 000 zawodników. Przez wiele miesięcy młodzi piłkarze walczyli o każdy punkt, a wśród nich byli także nasi uczniowie – Kuba i Tymek. Wraz z kolegami z MKS Otwock rozegrali 14 meczów, notując imponujący bilans: 12 zwycięstw, 2 remisy i 0 porażek! Finał turnieju odbył się w Gdańsku, gdzie spotkała się krajowa elita młodzieżowej piłki nożnej. Drużyna przez cały turniej pozostała niepokonana, a zwieńczeniem ich wspaniałej gry było zdobycie tytułu MISTRZA! ?Serdecznie gratulujemy Naszym Chłopakom i MKS Otwock!

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-24 11:04:52
Data edycji: 2026-06-24 11:05:26
Ilość wyświetleń: 13

Konkursy

Najnowsze konkursy
Więcej informacji

Dokumenty do pobrania

Dokumenty dotyczące zwalniania uczniów z zajęć edukacyjnych
Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej