Wycieczka do Muzeum Etnograficznego klas 1a i 1b

3 czerwca klasy 1a i 1b wybrały się do Muzeum Etnograficznego w Warszawie na dwie lekcje muzealne: „To tu, to tam. Opowieści o podróżowaniu, podróżnikach i podróżniczkach” oraz „Gry i zabawy na świecie”. Wystawa „To tu, to tam” była podróżą przez tematycznie zaplanowane pomieszczenia Muzeum dla Dzieci, dzięki czemu dzieci przekonały się jak być uważnymi turystami i dzielnymi podróżnikami. Natomiast na drugich zajęciach rozmawiały o tym jaką rolę w kształtowaniu kultur na całym świecie odgrywają gry i zabawy oraz wykonały własną zabawkę.

Data dodania: 2022-06-05 22:06:17
Data edycji: 2022-06-05 22:12:42