Wycieczka do Muzeum Powstania Warszawskiego klas 3a i 3b

15.04.2024r. uczniowie z 15.04.2024r. uczniowie z kl. 3a i 3b uczestniczyli w wycieczce do Muzeum Powstania Warszawskiego. Głównym punktem zwiedzania była lekcja muzealna „Asiunia  - wojna w oczach dziecka”, która odbyła się w Sali Małego Powstańca. Lekcja dotyczyła książki Joanny Papuzińskiej, która powstała z inicjatywy Muzeum Powstania Warszawskiego i opowiadała o wojnie widzianej oczami pięcioletniej Asiuni. Podczas zajęć uczniowie mieli okazję zobaczyć modele alianckich samolotów, repliki przedwojennych zabawek oraz część ekspozycji dostosowanej do ich wieku.

Data dodania: 2024-04-15 20:46:32
Data edycji: 2024-04-15 20:50:37