Wycieczka klas IIIa i IIb - Centrum Edukacji Leśnej w Celestynowie

12 października klasy IIIa i IIb wybrały się na wycieczkę do Centrum Edukacji Leśnej w Celestynowie. Dzieci spacerowały z panią leśnik ścieżką edukacyjną „Goździkowe Bagno”, podczas której słuchały ciekawostek o lesie, a w muzeum mogły z bliska zobaczyć mieszkańców lasu. Po zakończeniu lekcji uczniowie obu klas wzięli udział w ognisku, gdzie każdy mógł upiec sobie kiełbaskę. Na koniec wszyscy bawili się świetnie na placu zabaw. Wycieczka wszystkim bardzo się podobała. Już nie możemy doczekać się następnej.

Data dodania: 2021-10-14 16:09:39
Data edycji: 2022-03-27 21:21:08