Po wielu miesiącach wytężonej pracy nadszedł czas na upragniony wypoczynek.

24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku klas I-VII.

Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego szkoły i odśpiewaniu hymnu państwowego i przywitaniu gości pana Wiceprezydenta Miasta Otwocka Pawła Walo, Radnego Miasta Otwocka Andrzeja Kobusa

Głos zabrał dyrektor szkoły pan Jacek Hajdacki, która podziękował uczniom, rodzicom i nauczycielom za pracę i naukę w kończącym się roku szkolnym, jednocześnie życzył wszystkim zebranym wspaniałych wakacji.

Następnie głos zabrała przewodnicząca rady rodziców pani Agnieszka Syntfeld-Każuch, która dziękowała za zaangażowanie nauczycieli w proces nauczania i wychowania uczniów oraz życzyła udanych wakacji.

W trakcie uroczystości zostały rozdane nagrody za osiągnięcia w konkursach.

Kolejnym punktem programu były występy uczniów, zaśpiewanie piosenek oraz tanieć przygotowany przez najmłodsze klasy.

Po spotkaniu ogólnym, uczniowie poszczególnych klas udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych

Wszystkim naszym uczniom życzymy wesołych, bezpiecznych i pogodnych wakacji!

Data dodania: 2022-06-24 12:14:01
Data edycji: 2022-06-24 13:42:13