W zeszłym tygodniu nasi piątoklasiści w ramach programu „Trzymaj Formę!”. Tym razem uczniowie zamienili salę lekcyjną w kulinarne laboratorium i przygotowali... zdrowe, domowe lody!
Dzieci przekonały się, że letni deser wcale nie musi ociekać cukrem, aby smakować wyśmienicie. Do przygotowania mrożonych smakołyków wykorzystały tylko naturalne składniki: świeże owoce, jogurty.
Uczniowie zobaczyli, jak łatwo i szybko można zamienić popularne słodycze na ich pełnowartościowe, pełne witamin zamienniki. Kreatywność i zapał kulinarzy z 5c przerosły nasze najśmielsze oczekiwania!
Kto ma ochotę na powtórkę w domu? Twórzcie własne zdrowe kompozycje!